Wniebowstąpienie Pańskie     (rok A/2) - 24.05.2020 rok.

Niedziela  Uroczystość Wniebowstąpienia PJ  -  Msza święta o godzinie 7.30  i 10.30 . Nabożeństwo Majowe.  Święcenia diakonatu.  Trwa nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego/ 8 kl./

Poniedziałek – Msza święta  o godzinie  18.00. Nabożeństwo Majowe.  Nowenna AK do św. Andrzeja Boboli.   

 Wtorek  Msza święta o godzinie  18.00. Nabożeństwo Majowe.  Dzień Matki. Wspominamy świętego Filipa Nereusza.

 Środa – Msza święta  o godzinie 18.00.Nabożeństwo Majowe.   

 Czwartek Msza święta  o godzinie  18.00. Nabożeństwo Majowe. 

 PiątekMsza święta  o godzinie  18.00 – Nabożeństwo Majowe.  ZOL o 15.00. Wspominamy świętą Urszulę Ledóchowską.

Sobota-  Msza święta  o godzinie  18.00- Nabożeństwo Majowe.  Święcenia prezbiteratu.

Niedziela  Uroczystość Zesłania Ducha Świętego   -  Msza święta o godzinie 7.30  i 10.30 . Zakończenie Nabożeństw  Majowych. Kończy się okres wielkanocny.

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………

1.Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni. Na najbliższy tydzień proszę mieszkańców z domów o nr od 24b  do 39.

2.Zapowiedzi przedślubne:

-1 zapowiedź: Stanisław Wojciechowski – Agnieszka Szuberla.

-1 zapowiedź: Justyna Rajzer – Jan Hejna.

-2 zapowiedź: Ewelina Bielak – Andrzej Jachym.

-2 zapowiedź: Natalia Kluz – Janusz Styś.

3. Msze za śp. Antoniego Chmiela: 1;6;9-06 o 6.30 i od żony – 3.09 o 18.00.

4.

 

Poniedziałek– 6.30 + Stanisława, Franciszek Cwynar w rocznicę śmierci .

18.00 +  29 rocznica święceń kapłańskich ks. Jacka Tendeja.    ; ks. Jacek + Aleksander Kuźniar/ od Ani i Bartka.  ;ks. Piotr + Janina Fajgier/ od dyrekcji, pracowników, emerytów i byłych pracowników CKGŁ.     ;ks. Andrzej+   Zofia  Kuźniar/ od Moniki i Przemysława Hoły z rodziną.

Wtorek – 6.30 +  xxx

18.00 + z okazji imienin Eweliny dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo.   ;  ks. Jacek + Barbara Szpunar/ od sąsiadów Balawender z rodziną.   ;ks. Piotr + Tadeusz Balawender/ od kuzyna Edwarda z rodziną.   ; ks. Andrzej+  Maria Danuta  Kuźniar/ od rodziny Pelc.  

Środa  6.30 + xxx

18.00 +  Maria Kłusek/ od wnuczki Kariny z mężem.  ; ks. Jacek + Helena Morawska/ od rodziny Kuźniarów.   ;ks. Piotr +  Aleksander Kuźniar/ od sąsiadów Bartman z rodziną.    ; ks. Andrzej+  Józef Pondel/ od rodziny Musz z Kraczkowej.

 Czwartek  6.30 + xxx

18.00 + Lucyna Cieszyńska w 7 rocznicę.    ; ks. Jacek+ Zofia Kuźniar/ od rodziny Hawro z nr126a   ; ks. Piotr+ Barbara Szpunar/ od rodziny Lonc z Żurawiczek.    ;ks. Andrzej+ Maria Kłusek/ od Haliny i Stanisława Magryś.

  Piątek6.30 + xxx

18.00 +  Józef, Andrzej Szczepanik.    ; ks. Jacek+ Maria Kłusek/ od zawodników Grom Szik.     ;ks. Piotr ; Anna Cieszyńska/ od Szkolnego Koła Caritas.     ;ks. Andrzej+ Tadeusz Balawender/ od rodzin Homenda i Balawender.  

Sobota 6.30 + xxx

18.00 + 12 rocznica  Marian Trojnar; Zofia, Józef.     ;  ks. Jacek+ o błogosławieństwo Boże dla Jadwigi i Eugeniusza Babiarz.   ;ks. Piotr + Maria Danuta Kuźniar/ od organizacji wiejskich i parafialnych.     ;ks. Andrzej+ Aleksander Kuźniar/ od wychowanki Danuty.

Niedziela   7.30 +  Tadeusz Wojciechowski.

10.30 + parafialna. ;  ks. Jacek + o Boże błogosławieństwo i opiekę ma każdy dzień dla rodziny Łobazów z dziećmi i wnukami.    ;ks. Piotr + Janina  Kłusek/ od Urszuli i Józefa Nawojskich.     ;ks. Andrzej+ Helena Morawska/ od rodziny Władyków z Łańcuta.

 

 

6 Niedziela Wielkanocna     (rok A/2) - 17.05.2020 rok.

Niedziela  6 Niedziela Wielkanocy  -  Msza święta o godzinie 7.30  i 10.30 . Nabożeństwo Majowe.  Składka na PPP.

Poniedziałek – Msza święta  o godzinie  18.00. Nabożeństwo Majowe.  100-na rocznica urodzin św. Jana Pawła II. 

 Wtorek  Msza święta o godzinie  18.00. Nabożeństwo Majowe. 

 Środa – Msza święta  o godzinie 18.00.Nabożeństwo Majowe.   

 Czwartek Msza święta  o godzinie  18.00. Nabożeństwo Majowe. 

 PiątekMsza święta  o godzinie  18.00 – Nabożeństwo Majowe.  ZOL o 15.00. Początek nowenny przed Zesłaniem Ducha Świętego/ 8 kl./

Sobota-  Msza święta  o godzinie  18.00- Nabożeństwo Majowe. 

Niedziela  Uroczystość Wniebowstąpienia PJ  -  Msza święta o godzinie 7.30  i 10.30 . Nabożeństwo Majowe.  Święcenia diakonatu. 

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………

1.Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni. Na najbliższy tydzień proszę mieszkańców z domów o nr od 8  do 24a.

2.Zapowiedzi przedślubne:

-1 zapowiedź: Ewelina Bielak – Andrzej Jachym.

-1 zapowiedź: Natalia Kluz – Janusz Styś.

3. W poniedziałek, wtorek i środę kwartalne dni modlitw o urodzaje.

4.W środę rocznica święceń biskupich ks. Bp-a Jamrozka; w czwartek rocznica ingresu abp Adama Szala.

5. 69 osób; żółte karteczki;  maseczki + nos; odległości idących do Komunii św…..

6.  

 

Poniedziałek– 6.30 + xxx

18.00 + Kazimiera Bartman w 7 rocznicę.    ; ks. Jacek + Maria, Danuta Kuźniar/ od Andrzeja Homendy z rodziną.  ;ks. Piotr + Aleksander Kuźniar/ od Orkiestry Dętej z Gaci.    ;ks. Andrzej+   Maria, Danuta Kuźniar/ od Organizacji wiejskich i parafialnych.

Wtorek – 6.30 +  xxx

18.00 +  w intencji ks. Mariusz Pelc z okazji rocznicy święceń dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo.    ;  ks. Jacek + Józef Pondel/ od rodziny Techman z Kraczkowej.    ;ks. Piotr + Helena Morawska/ od Agaty i Roberta Leńczy z rodziną.  ; ks. Andrzej+  Zofia Kuźniar/ od Magdaleny i Andrzeja Szpunar z rodziną.

Środa  6.30 + xxx

18.00 +  Anna Cwynar w 9 rocznicę; Stanisław. ; ks. Jacek + za moje wnuki by były/ dr Orłowska/   ;ks. Piotr +  Barbara Szpunar/ od koleżanek synowej Renaty z CM Łańcut.    ; ks. Andrzej+  Maria Kłusek/ od kolegów i koleżanek z ZK w Łańcucie.

 Czwartek  6.30 + xxx

18.00 + Stanisław Kuźniar w 10 rocznicę; Zofia.    ; ks. Jacek+ Maria Kłusek/ od zawodników Grom Szik.   ; ks. Piotr+ Zofia  Kuźniar/ od sąsiada Stanisława Pelc.   ;ks. Andrzej+ Zofia Szpunar/ od Stanisława Kuźniara z rodziną.

  Piątek6.30 + xxx

18.00 +  Stanisław Musz w 30 rocznicę; Anna i za zmarłych rodziców.    ; ks. Jacek+ o błogosławieństwo Boże dla Jolanty i Ryszarda Pieczonka i ich rodzin.    ;ks. Piotr ; Maria, Danuta Kuźniar/ od Marii Kuźniar dla kuzynki.    ;ks. Andrzej+ Aleksander Kuźniar/ od Marii i Mirosława Bartman.

Sobota 6.30 + xxx

18.00 + 19 rocznica Andrzej Rajzer, Otylia.    ;  ks. Jacek+ Tadeusz Balawender/ od rodziny Balawender i Pelc.    ;ks. Piotr + Józef Pondel/ od koleżanek i kolegów z pracy córki Magdaleny.    ;ks. Andrzej+ Barbara Szpunar/ od rodziny Magrysiów Roberta i Stanisława.

Niedziela   7.30 +  parafialna.

10.30 + Jan  Musz   ;  ks. Jacek + Janina Fajgier/ od rodziny Babiarz.    ;ks. Piotr + Maria Kłusek/ od rodziny Pikulskich ze Stalowej Woli.    ;ks. Andrzej+ Maria, Danuta Kuźniar/ od sąsiadki Grażyny.

 

 

Transmisja Mszy Świętej

Zegar

Dzisiaj jest

czwartek,
28 maja 2020

(149. dzień roku)

Święta

Czwartek, VII Tydzień Wielkanocny
Rok A, II
Dzień Powszedni

Sonda



Licznik

Liczba wyświetleń:
1828482